| Color | Black |
|---|---|
| Type | Massage Gun |
| Brand | Unbranded |
| Body Area | Arm, Back, Full Body, Legs, Neck, Shoulder |
| Massage Functions | Percussion, Pain Relief |
| Features | Lightweight, Cordless, Rechargeable |
| Material | Plastic |
| Item Length | 6 in |
| Item Weight | 1 lb |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Height | 5 in |
| Item Width | 2 in |
| Number of Massage Heads | 4 |
| Power Source | USB Charging |
| Endurance Time | 4 Hours |
| Labels & Certifications | CE Certified |
| Voltage | 5V |
| Unit Type | Unit |
Check the listing for details. Mini Deep Tissue Massage Gun Portable Percussion Massager Pain Muscle Relief. Color: Black, Condition: New. Listed at 29.99 USD.