| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Color | Grey+Ivory |
| Item Height | 42.00in |
| Item Length | 18.25in |
| Item Width | 24.75in |
| Type | Wire Counter Stools |
| Frame Material | Iron |
| Features | WATER-RESISTANT CUSHIONS |
| Style | Contemporary/Modern |
| Indoor/Outdoor | Indoor & Outdoor |
| Item Weight | 33.52lbs |
| Number of Items in Set | 2 |
Check the listing for details. Modern Wire Counter Stools with Cushions (Set of 2) For Indoor & Outdoor. Color: Grey+Ivory, Condition: New. Listed at 162.00 USD. WATER-RESISTANT CUSHIONS: Our cushions are covered with a non-porous material that makes cleaning any spill a breeze. Niez Outdoor Wire Counter Stools with Cushions (Set of 2). MODERN DESIGN: With clean, precise lines, our counter stools are the ideal modern accessories for any space.