| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Main Color | Natural Wood |
| Type | Dining Chair |
| Product Type | Single Box Product |
| Item Height | 29 in |
| Color | Natural Wood |
| Item Length | 17.7 in |
| Seating Quantity | Set of 2 |
| Item Width | 19.6 in |
| Item Code | W2920P430783 |
| Main Material | Linen,Metal |
Check the listing for details. Modern Wishbone Dining Chair Iron Metal Farmhouse Woven Seat Set of 2. Color: Natural Wood, Condition: New. Listed at 139.54 USD. Modern Iron Chairs, Solid & Durable: Our wishbone dining chair is crafted from high-quality iron, ensuring exceptional strength and longevity that can withstand daily use for decades. Backrest: 11.3"H (from seat).