| Assembly Required | No |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Color | Beige |
| Item Height | 17.99 in |
| Item Length | 38.99 in |
| Item Weight | 15.8 lbs |
| Item Width | 20 in |
| Material | Linen |
| Personalize | No |
| Seat Depth | 14 in |
| Seat Height | 11 in |
| Type | Futon |
| Upholstery Fabric | Linen |
Check the listing for details. Modular Toddler Play Couch Soft Foam Sofa Furniture Hideout Creativity Fun New. Color: Beige, Condition: New. Listed at 123.16 USD. Ultra-soft, high-density foam and rounded edges ensure safe climbing in bedrooms, playrooms, or nurseries! Faux Leather Storage Ottoman Bench Folding Foot Rest Living Room Max 660lbs New. Ready to Eat Pickled Sausage Protein Snack Jar Low Carb Shelf Stable 32oz New.