| Brand | Modway |
|---|---|
| MPN | EEI-3479-WAL |
| Color | Walnut |
| Type | Dining Chairs |
| Item Height | 36 in |
| Item Length | 23.5 in |
| Item Width | 20 in |
| Material | Rattan |
| 'PBI_Materials'[materials] | Rattan |
| 'PBI_Materials'[EBayMaterials] | Rattan |
| Number of Items in Set | 2 |
| Set Includes | Two - Gear Dining Armchair |
| UPC | 889654151135 |
Check the listing for details. Modway Gear Dining Armchair Set of 2 in Walnut. Color: Walnut, Condition: New. Listed at 320.00 USD. Two - Gear Dining Armchair. Natural rattan seat. Set Includes.