| Material | Fabric |
|---|---|
| Brand | Modway |
| Model | EEI-6734-BRA-ALM |
| MPN | EEI-6734-BRA-ALM |
| Color | Brown |
| Type | Living Room Benches |
| Style | Modern |
| Item Height | 20" |
| Item Width | 60" |
| Item Length | 18" |
| Category | Living Room Benches |
| Upholstery Fabric | Fabric |
| Set Includes | Modway Koda 60" Performance Velvet Waterfall Long Bench in Brass |
| Number of Items in Set | 1 |
| Countertop Material | Fabric |
| Firmness | Fabric |
| Frame Material | Fabric |
| Department | Living Room Benches |
| Compatible Brand | Modway |
| Product | Modway Koda 60" Performance Velvet Waterfall Long Bench in Brass |
| Installation | Yes |
| UPC | 889654287797 |
Check the listing for details. Modway Koda 60" Performance Velvet Waterfall Long Bench in Brass Almond. Color: Brown, Condition: New. Listed at 290.40 USD. Let the Koda Performance Velvet Long Bench redefine your space with its style and adaptability. Koda features performance velvet upholstery and a unique waterfall design. This upholstered bench serves as both a chic entryway accent or a fashionable living room seat, effortlessly blending classic design with a touch of contemporary allure.