| Actual Color | Black Gamer |
|---|---|
| Multipack Quantity | 2 |
| Shape | Square |
| Size | 18 x 18 in |
| Fill Material | 100% Polyester |
| Color | Black |
| Material | 94% Polyester, 6% Spandex |
| Item Length | 18 in |
| Brand | Unbranded |
| Personalize | No |
| Type | Cushion |
| Department | Kids |
| Care Instructions | Spot Clean Only |
| Customized | No |
| Theme | Video Games |
| Features | Reversible |
| Room | Indoor |
| Item Width | 18 in |
| Item Weight | 1.5 lb |
Check the listing for details. Multicolor Gamer Snuggly Decorative Pillow Soft Squishy Video Game Gift Kids New. Color: Black, Condition: New with tags. Listed at 28.12 USD. Mix, match, and collect more squishy decorative pillows for kids – there are five styles to choose from! Soft and snuggly squishy filling+N8:U8. Expandable Dish Drying Rack W/ Utensil Holder Kitchen Countertop Sink Use.