| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money back or replacement (buyer's choice) |
| Type | Zero Gravity Chair |
| Brand | NAIZEA |
| Color | Gray |
| Item Height | 45 in |
| Item Length | 26 in |
| Item Width | 28 in |
| Item Weight | 21 lb |
| Indoor/Outdoor | Indoor & Outdoor |
| Assembly Status | Fully Assembled |
| Material | Aluminum |
| Seating Capacity | 440 lb |
| Year Manufactured | 2023 |
Check the listing for details. NAIZEA Zero Gravity Chair Set of 2 With Armrest Mat Reclining Lounge Patio Chair. Color: Gray, Condition: New. Listed at 109.00 USD.