| Pattern | Solid |
|---|---|
| Color | Gray |
| Indoor/Outdoor | Indoor & Outdoor |
| Item Length | 12 in |
| Brand | Pielm |
| Type | Stool |
| Department | Adults |
| Item Height | 30 in |
| Frame Material | Wood |
| Features | Without Armrest |
| Room | Home Office/Study |
| Item Width | 12 in |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Pielm Stools Simple and moder round bar stool with metal legs for home, office. Color: Gray, Condition: New, Made in China. Listed at 32.99 USD. The Pielm Stools are versatile and stylish for both indoor and outdoor use.