| Type | Kids Sofa Armrest Chair Couch |
|---|---|
| Color | Pink |
| Brand | Costway |
| Item Height | 19 in |
| Item Length | 23.000 |
| Item Width | 19.000 |
| Material | Not Available |
| Department | Kids |
| MPN | US-2W54194 |
| Size | 23" (L) x 16"(W) x 19"(H) |
| Weight Capacity | 110 lbs |
| Height | 19 in |
| Weight | 15 lbs |
Check the listing for details. Pink Kids Sofa Armrest Chair Couch w/Ottoman for Children Toddler Christmas Gift. Color: Pink, Condition: New. Listed at 79.99 USD. Color: Pink Material: wood frame, sponge,PVC Overall dimension: 23" (L) x 16"(W) x 19"(H) Back size: 21.5" (W) x 12" (H) Seat size: 12" (W) x 12.