| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Features | Foldable, Lightweight |
| Folded Dimensions | 24.8 in x 7.9 in |
| Frame Material | Aluminum |
| Item Height | 21.7-29.5 in |
| Item Length | 36.81 in |
| Item Weight | 9 lb |
| Item Width | 21.85 in |
| Suitable For | Camping, Outdoor |
| Type | Camping Table |
| Unit Type | lb |
| Weight Capacity | 150 lb |
Check the listing for details. Portable Folding Aluminum Camping Table Adjustable Height Lightweight Outdoor US. Condition: New. Listed at 81.41 USD. Inflating Sleeping Pad Mattress Camping Inflatable Camping Bed W/ Built-in Foot. Outdoor Fire Pit Grill Grate Heavy Duty Steel Cooking Surface BBQ Camping New. 2-Tier Spice Rack Organizer 304 Stainless Steel Kitchen Counter Shelf.