| Features | Zipper |
|---|---|
| California Prop 65 Warning | WARNING: This products contains chemicals known to the State of California to cause cancer, and birth defects or other reproductive harm. ADVERTENCIA: Este producto coniene productos quimcos reconocidos por el estado de California que provocan cáncer, defectos de nacimiento u otraos danos reproductivos |
| Item Width | 54 in |
| Pattern | Solid |
| Item Length | 75 in |
| Item Height | 6 in |
| Number of Items in Set | Six-Piece |
| Suitable For | 2-Seater Bench/Swing Seat, 3-Seater Bench/Swing Seat, Chair |
| Material | Polyester |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Unbranded |
| Style | Modern |
| Color | AD103 |
| Type | Cushion Set |
Check the listing for details. S3 Full Size 6PC Pipe Daybed Mattress Cushion Bolster Pillow Complete Set AD103. Color: AD103, Condition: New. Listed at 579.99 USD. S tyle-3 Full Size 6 PC Pipe Trim Complete Combo Set AD103. Color: AD103. 2 x Bolster Pillow Cover and Insert 2200 Gram Fiberfill Per Bolster. Premium Foam Mattress. 3-Layers Foam Mattress : Foam + Fiberfill + Dacron Wrap.