| Personalize | No |
|---|---|
| Unit Type | oz |
| Capacity | 100 fl oz |
| Volume | 25floz |
| Item Height | 8in. |
| MPN | N\A |
| Scent | Fresh Scent |
| Item Length | 3in |
| Unit Quantity | 100oz |
| Item Weight | 25 oz |
| Item Width | 2.5in. |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 0025700216377 |
| Brand | Scrubbing Bubbles |
| Type | All-Purpose |
| Form | Foam |
| Number in Pack | 4 |
| For | Bathroom |
| Features | Scrubbing |
Check the listing for details. Scrubbing Bubbles Foaming Bathroom Cleaner, Rainshower (25 oz., 4 pk.). Condition: New, Made in United States. Listed at 19.42 USD. Pleasant Rainshower scent for a fresh bathroom. Its powerful formula works on a variety of surfaces while leaving behind a fresh Rainshower scent and a brilliant shine. Scent: Rainshower. Form: Foaming aerosol cleaner.