| Type | Basket |
|---|---|
| Material | Metal |
| Mounting | Hanging, Wall Mounted |
| Brand | Unbranded |
| Shape | Oval |
| Item Height | 16 in |
| Features | Hanging |
| Item Length | 16 in |
| Item Width | 8 in |
Check the listing for details. Set Of Two Wicker Metal Palm Tree Pocket Wall Baskets. Condition: Used. Listed at 25.00 USD.