| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Mounting | Free Standing |
| Number of Items in Set | 1 |
| Type | Display Basket |
| Shape | Round |
| Item Height | 2.5" |
| Material | Grass/ Natural |
| Item Length | 8" |
| Item Width | 8" |
Check the listing for details. Small Grass Coil Basket Purple Green Straw Tan 8 Inch Bowl BOHO Decoration. Condition: Used. Listed at 9.95 USD.