| Choose Pillow Cover Size | Twin |
|---|---|
| Choose Trim Style | Knife Edge Trim |
| Choose Fabric Color | AD304 |
| Brand | Unbranded |
| Type | Cushion Set |
| Suitable For | Daybed |
| Material | Velet |
| Number of Items in Set | Three-Piece |
| Pattern | Solid |
| Shape | Rectangle |
| Color | AD001 to AD109 |
| Item Length | 75 in |
| Item Height | 6 in |
| Features | Removable Cover, Zipper, Zipper Closure |
| Item Width | 39 in |
Check the listing for details. STYLE V4 - Velvet Indoor Daybed Mattress Bolster Backrest Cushion |COVERS ONLY|. Color: AD001 to AD109, Condition: New. Listed at 170.99 USD. MATTRESS FOAM AND PILLOW INSERTS NOT INCLUDED . Fabric: 100% Polyester Velvet Fabric. IN THE COLLECTION, WE ALSO HAVE VARIOUS PATIO CUSHIONS AND COVERS. Color Option Cleaning Tip: Spot Clean Only.