| Brand | SEGAWE |
|---|---|
| Type | Pants Hanger, Suit Hanger |
| Item Height | 8.5" |
| Item Length | 16.1" |
| Item Width | 0.2" |
| Color | Gray |
| Material | Plastic |
| Features | Non-Slip, Swivel, Space Saving |
| Hanger Type | Tie/Belt/Scarf Hanger |
| Special Feature | Ergonomic, Lightweight, Anti-Slip, Heavy Duty, Padded |
| MPN | H01-8480 |
| Number of Items in Set | 50 |
| UPC | 747674965333 |
Check the listing for details. Swivel Hook Plastic Haner Large Space Saving 50 Pack Clothing Dry Wet Nonslip. Color: Gray, Condition: New. Listed at 25.49 USD. S-shape Opening Design - S-shaped opening design make you can hang and take down clothes effortlessly and protects clothes collar from deformation. The central bar is great for hanging ties, scarves, belt or other accessories.