| Features | 3-year Warranty, Top Service, Good Quality |
|---|---|
| Features : | It Is Easy To Install,reliable quality |
| *Features | � Convenient Use,Unique Appearance,Reliable Quality� |
| *Feature* | Compact Design,Unique Appearance,High Reliability |
| Style 1 | Beautiful Appearance |
| ~Feature~ | AAAAA+ SELLER!!! |
| * Feature *1 | high performance🔥reliable quality🔥good stability |
| Characteristic | Creative Design,Durable Material,Beautiful Appearance |
| * Feature *1: | AAAAA+ SELLER!!! |
| ❤Highlights❤ | ❤Premium Material❤Long Service Life❤Creative Design❤ |
| 🔥Feature🔥 | 🔥High Performance🔥High Safety🔥Good Stability🔥 |
| Feature 6 | Easy installation |
| Features * | Duable, high reliability |
| 2.Feature *: | Compact Design,,Convenient Use, |
| Brand | Unbranded |
| Type | Metal Gold Table Legs |
| Color | Black |
| Style | Modern |
| Material | Steel, Rubber |
| Shape | X-Shaped |
| Max. loading Capacity of Single Leg | About 200kg/440lbs |
| Gross Weight | 8kg/17.6lbs |
| Net Weight | 7.5kg/16.5lbs |
| Product Size | 74*12*63cm/29*4.7*24.8inch |
| Each Product Size (L*H) | 60*71cm/23.6*28inch |
| Number of Pieces | 2 |
Check the listing for details. Table Legs Set of 2 Metal Desk Leg 28” Dining Table Leg DIY Industrial US US. Color: Black, Condition: New. Listed at 68.45 USD.