| Number of Items in Set | Two-Piece |
|---|---|
| Color | Silver |
| Material | Metal |
| Item Length | 16 in |
| Suitable For | Bag/Purse, Bottom/Skirt, Coat/Jacket, Suit, Tie/Belt/Scarf, Top/Dress, Trousers |
| Brand | HOUSE DAY |
| Type | Clothing |
| Department | Unisex Baby & Toddler, Kids, Teens, Adults |
| Assembly Required | Yes |
| Item Height | 1 in |
| Features | Heavy Duty |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Item Width | 16 in |
Check the listing for details. Tank Top Bra Spaghetti Strap Hangers Set of 2. Color: Silver, Condition: New. Listed at 24.98 USD. Qty: Set of 2. Condition: New in box. Color: Silver.