| Color | All Black |
|---|---|
| Brand | EPA |
| Item Height | 46cm |
| Item Width | 100cm |
| Item Length | 60cm |
| Type | Coffee Table |
| Material | Safety Tempered Glass, Metal |
| Tabletop Material | Safety Tempered Glass |
| Shape | Rectangular |
| Indoor/Outdoor | Indoor & Outdoor |
| Assembly Required | Yes |
| Additional Parts Required | No |
| Item Weight | 31 lb |
Check the listing for details. Tempered Glass Metal Art Legs Coffee Table Rectangle Sofa Cocktail Table W39.3". Color: All Black, Condition: New. Listed at 99.80 USD. Overall Size: W39.37" x D23.6" x H18.11". - Living table size 39.37" x 23.62"x 18.11". Suitable for dining room, office, living room, sofa center, etc. - Tempered Glass Living Room Table: Tempered glass is high temperature resistant, not easy to break, ensure the safety of users.