| Materials sourced from | Unknown |
|---|---|
| Manufacturer Warranty | 3 Years |
| Brand | Unbranded |
| Color | Blue |
| Item Height | 96.5cm |
| Item Length | 59cm |
| Item Width | 27.5cm |
| Type | Floor Chair |
Check the listing for details. Toilet Chair With Padded Seat Plate And Toilet Bucket, Foldable Toilet ChairBlue. Color: Blue, Condition: New. Listed at 87.89 USD.