| Number of Items in Set | 4 |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Type | Basket Set |
| Shape | Round |
| Color | Brown |
| Item Height | 3 in |
| Style | Country |
| Material | Wicker |
| Features | With Handles |
| Item Length | 10 in |
| Item Width | 10 in |
Check the listing for details. Vintage wicker basket with Handles and 3 vintage wicker plate holders. Color: Brown, Condition: Used. Listed at 11.25 USD. All in very good condition.