| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Bucket |
| Shape | Round |
| Size | Medium |
| Item Height | 7.5 in |
| Color | Brown |
| Material | Wood |
| Features | With Handles |
| Item Length | 8.5 in |
| Item Width | 8.5 in |
| Suitable For | Indoor |
Check the listing for details. Vintage Wood Bucket With Handle Planter Storage Decoration. Color: Brown, Condition: Used. Listed at 38.00 USD. Excellent used condition -Some wear due to use and age- Please see pictures. Smoke free home Free shipping