| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Number of Items in Set | 1 |
| Type | Basket |
| Shape | Round |
| Size | Medium |
| Item Height | 10 in |
| Color | Beige |
| Style | Southwestern |
| Material | Palm |
| Item Length | 10 in |
| Item Width | 3 in |
Check the listing for details. Vintage Woven Palm Frond Basket 10” Wall Decor Boho Bohemian Desertcore Funky. Color: Beige, Condition: Used. Listed at 24.00 USD.