| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Department | Adults |
| Type | Bench |
| Color | Gold |
| Item Height | 18 in |
| Indoor/Outdoor | Indoor |
| Item Length | 14 in |
| Item Width | 21 in |
Check the listing for details. Vintage Wrought Iron Italian Boudoir Hollywood Regency Vanity Bench. Color: Gold, Condition: Used. Listed at 349.99 USD.