| Features | Water Repellent, Removable Cover, Zipper, Zipper Closure |
|---|---|
| Item Width | 39 in |
| Pattern | Solid |
| Item Length | 75 in |
| Item Height | 6 in |
| Number of Items in Set | Five-Piece |
| Suitable For | Daybed, 2-Seater Porch Swing, 3-Seater Porch Swing, 4-Seater Porch Swing |
| Material | Polyester |
| Brand | Unbranded |
| Style | Modern |
| Color | AD101 |
| Type | Cushion Set |
Check the listing for details. Style4 5PC ContrastPipe Daybed Mattress Bolster Pillow Cover Only TwinSize AD101. Color: AD101, Condition: New. Listed at 170.77 USD. Color: AD101. 2 x Bolster Pillow Cover Only: 37" x 8". Mattress and Insert Not Included. 2 x Back Pillow Cover Only: 28" x 20" x 5". Fabric: 230 Gram Polyester Upholstery. 1 x Twin Fitted Sheet Cover Only: 75"x 39" x 6".