| Country of Origin | China |
|---|---|
| Color | White |
| Firmness | Soft |
| Item Length | 15 in |
| Brand | JOOJA |
| Department | Kids |
| Type | Sleeper Sofa |
| Item Height | 32 in |
| Theme | Luxury |
| Frame Material | Plastic |
| Room | Bedroom |
| Item Width | 60 in |
| Upholstery Fabric | Polyester |
Check the listing for details. Super Soft Luxurious Warm Checkered Throw Blanket 60x80- Green and White. Color: White, Condition: New, Made in China. Listed at 17.99 USD. Super Soft Luxurious Warm Checkered Throw Blanket 60x80- Green and White