| Item Weight | 2100.00gg |
|---|---|
| Assembly Required | No |
| Pattern | star |
| Seating Capacity | 1 |
| Department | Kids |
| Material | Sponge + polyester cloth |
| Item Width | 19cm/7.486inmm |
| Item Length | 37cm/14.578inmm |
| Item Height | 18cm/7.092inmm |
| Brand | Unbranded |
| Color | Other |
| Type | Other |
| Packaging | Compressed packaging |
| Product size | 58*43*40cm/22.83*16.92*15.74 inch |
Check the listing for details. Toddler Kids Couch Convertible Sofa To Lounger for Girls and Boys (Gray Stars). Color: Other, Condition: New. Listed at 54.13 USD. Convertible 2-in-1 Design: Our toddler chair easily transforms from a toddler kids couch to a recliner, allowing your child to play, read, and even nap comfortably. 2 in 1 Kids Sofa Chair Comfy Toddler Chair Folding Out Glow in The Dark Extra Soft Open Couch 2-in-1 Toddler Soft Couch Fold Out.