| Features | Water Repellent, Removable Cover, Zipper, Zipper Closure |
|---|---|
| California Prop 65 Warning | WARNING: This products contains chemicals known to the State of California to cause cancer, and birth defects or other reproductive harm. ADVERTENCIA: Este producto coniene productos quimcos reconocidos por el estado de California que provocan cáncer, defectos de nacimiento u otros danos reproductivosa For more information: https://www.p65warnings.ca.gov/ |
| MPN | NA |
| Item Width | 28 in |
| Pattern | Solid |
| Item Length | 52 in |
| Item Height | 6 in |
| Number of Items in Set | Five-Piece |
| Suitable For | 2-Seater Porch Swing, 3-Seater Porch Swing, 4-Seater Porch Swing |
| Material | Polyester |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Unbranded |
| Color | AD109 |
| Type | Cushion Set |
| UPC | NA |
Check the listing for details. S4 Crib Size 5PC Pipe Daybed Mattress Cushion Bolster Pillow Complete Set AD108. Color: AD109, Condition: New. Listed at 349.99 USD. S tyle-4 Crib Size 5 PC Pipe Trim Complete Combo Set AD108. Color: AD108. 2 x Bolster Pillow Cover and Insert 1500 Gram Fiberfill Per Bolster. 1 x Crib Foam Mattress and Cover: 52"(A) x 28"(B) x 6"(C).